KALİTELİ ÇÖZÜMLER!

DirectindustryYoutubeFacebookTwitterLinkedin

Özel Zaman Röleleri

DFR-72

Dijital Flaşör Rölesi - Analog Ayarlı

DFR-72 flaşör rölesi çalışma(ON) ve bekleme(OFF) zamanları analog olarak ayarlanabilir. İlk enerjilendiğinde çalışma zamanı ile başlar.

On-off (sn.-sn.), (sn.-dk.), (dk.-sn.) ve (dk.-dk.) olmak üzere 4 çeşit çalışma moduna sahiptir.

ERF-09

Flaşör Rölesi - Multifonksiyonlu (STANDART TİPİ)

ERF-09 çok zamanlı flaşör rölesidir ve zamana bağlı kontrol gereken yerlerde (sanayi, konut, fabrika v.b.)kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 6 farklı zaman kademesi (A=10s (10sn.), B=100s (100sn.), C=10m (10dk.), D=100m (100dk.), E=10h (10saat) ve F=100h (100saat)) bulunmaktadır. Çalışma zamanı (ton)kademe ve (ton)zaman ayar düğmesi ile ayarlanır

ERV-09

Flaşör Rölesi - Multifonksiyonlu (DIN TİPİ)

ERF-09 çok zamanlı flaşör rölesidir ve zamana bağlı kontrol gereken yerlerde (sanayi, konut, fabrika v.b.)kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 6 farklı zaman kademesi (A=10s (10sn.), B=100s (100sn.), C=10m (10dk.), D=100m (100dk.), E=10h (10saat) ve F=100h (100saat)) bulunmaktadır. Çalışma zamanı (ton)kademe ve (ton)zaman ayar düğmesi ile ayarlanır

ERP-2F

Flaşör Rölesi – Çift Ayarlı (PANEL TİPİ)

ERP-2F pano tipi çift ayarlı flaşör rölesidir ve zamana bağlı kontrol gereken yerlerde (sanayi, konut, fabrika v.b.)kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çalışma zamanı ton zaman ayar düğmesi ile bekleme zamanı ise toff zaman ayar düğmesi ile ayarlanır

ER-2F2

Flaşör Rölesi – Çift Ayarlı ve Çift Kontaklı (STANDART TİPİ)

ER-2F2 çift ayarlı çift kontaklı flaşör rölesidir ve zamana bağlı kontrol gereken yerlerde (sanayi, konut, fabrika v.b.)kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çalışma zamanı ton zaman ayar düğmesi ile bekleme zamanı ise toff zaman ayar düğmesi ile ayarlanır.

ER-S

Sağ Sol Rölesi (STANDART TİPİ)

ER-S ayarlı sağ sol rölesidir ve zamana bağlı kontrol gereken yerlerde (sanayi, konut, fabrika v.b.)kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çalışma(ton) zamanı hem sağ hem de sol kontak için kullanılır. Tek ayar düğmesi mevcuttur ve çalışma zamanını ayarlar. Bekleme zamanı sabit yaklaşık 4 sn. dir.

ER-2S

Sağ Sol Rölesi – Çift Ayarlı (STANDART TİPİ)

ER-2S çift ayarlı sağ sol rölesidir ve zamana bağlı kontrol gereken yerlerde (sanayi, konut, fabrika v.b.)kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çalışma(ton) zamanı hem sağ hem de sol kontak için kullanılır.

ERS-07

Sağ Sol Rölesi – Multifonksiyonlu (STANDART TİPİ)

ERS-07 çok zamanlı çift ayarlı sağ sol rölesidir ve zamana bağlı kontrol gereken yerlerde (sanayi, konut, fabrika v.b.)kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 4 farklı zaman kademesi(10s(10sn.), 100s(100sn.), 10m(10dk.) ve 100m(100dk.) bulunmaktadır. Çalışma(ton) zamanı hem sağ hem de sol kontak için kullanılır. Kademe ayar düğmeleri zaman ayar düğmelerinin maksimum(10)daki değerini gösterir.

ERV-YU

Yıldız Üçgen Rölesi (DIN TİPİ)

ERV-YU yıldız üçgen rölesi üç faz motorların kalkışlarında kontrol amaçlı tasarlanmıştır. Yıldız kontak bekleme zaman ayar düğmesi(1sn. – 30sn.) ve yıldız kontağı bıraktıktan sonra üçgene kontağı çekme zaman ayar düğmesi(10msn. – 500msn.) bulunmaktadır.

ER-DG

Düşmede Gecikmeli Zaman Rölesi (STANDART TİPİ)

ER-DG düşmede gecikmeli zaman rölesi enerji kesilmesinden sonra devreye girecek yüklerin kontrol edilmesi için tasarlanmıştır.

ER-ST

Start Stop Rölesi (STANDART TİPİ)

ER-ST start stop rölesi tek buton yardımı ile elektronik mühürleme yaparak yükleri kontrol etmek için tasarlanmıştır.

TBM-50

Bulaşık Makinesi Rölesi (STANDART TİPİ)

Durulama zamanını cihazın kapağındaki ayar düğmesi ile istediğiniz zamanı ayarlayınız.

 
Muratpaşa Mh., Rami Kışla Cd., İşkent Sanayii Sitesi, E Blok, 1. Kat, Bayrampaşa - İstanbul / TÜRKİYE
Telefon: +90 212 578 04 48     Faks: +90 212 578 04 36
[email protected]